Stránky věnované mým koníčkům, zvaných decoupage, korálkování, drátování a mnoha dalším :-))
12 měsíců, čili 1 rok - obrázek

12 měsíců, čili 1 rok - obrázek

Tak a je to tady! Dnes 22.11.2007 jsem oslavil své 1. narozeniny.

Panička na mě byla dnes děsně hodná, jen to pokazila, protože mě zase obtěžovala s focením :-((. Nemám to vůbec rád, už jsme jim ukousl i spoušť na foťáku, aby mě s tím neobtěžovali, ale oni se nedali :-/. Panička to trochu poopravila izolepou a obtěžuje pořád, ach jo. :-(. Pořád říkala, že musí poslat foťák na opravu a pořád nic. Budu muset vymyslet jak ho celý zlikvidovat, aby byl definitivní pokoj od toho příšernýho blejskání, které mě děsně znervozňuje.

Jinak to bylo fajn, dostal jsme plnou misku pamlsků, které mám moc rááád. Taky jsem dostal novou hračku :-)). Trochu jsem ji testoval, je na ní zvonek, a já se k němu nemůžu moc dostat a to mě pěkně znervozňuje. Panička říkala, že to je dobře, ale mě to pěkně štve :-/.

No a co je nového? Ani nevím, ale panička říká , že hodně... Prý, puberta se mnou pěkně mávala. Řval jsem prý jako tur, já teda o ničem nevím:-) a taky jsme vůbec neposlouchal. A to mi teda neříká vůbec nic :-))). Prý jsme už trochu klidnější,ale blbiny dělám pořád. (to já moc rád :-))) )

Když mě pustí ven zničím vše, co se mi dostane pod zobák.Tuhle mi panička spočítala co jsem za ten rok zničil. Prý páničkovi brýle, asi 3 paniččiny mikyny(miluju totiž zipy ),samozřejmě foťák,do trika jsem udělala díry, okousal jsem paničce kleště na korálky, peněženku, a prý by toho bylo ještě hodně. Nemohla si na všechno vzpomenout, hahahaha.

Pořád se taky učím chodit kakat na košík. Někdy s velkým úspěchem, někdy se to mine účinkem.

Taky se snažím mluvit. Moc mi to ještě nejde, ale teď to vypadá, že budu k Richimu a lumpíčkovi, říkat Pepíku. Sice se tu v rodině tak nikdo nejmenuje, ale prý se to dobře říká.

Ale co vám musím říct.... Zvuky, to je teda věc. Ty mi jdou  dokonale. K vrzání skříně, které jsem vypracoval k naprosté dokonalosti, jsem se naučil zvonit jako telefon.A že přepískám všechny členy rodiny, to už jsme vám vlastně psal.

Teď do mě panička hustí pískání písničky Rolničky, rolničky.....Prý budou Vánoce, tak, abych se předvedl. No, nevím, zatím se mi to moc nelíbí :-/

Myslím si, že pro tentokrát to stačí, nějak moc jsme se rozepsal. Musím si něco nechat pro příště :-))).

Budou prý Vánoce a panička říká, že se děsí už teď co vyvedu. Nevím co mě čeká, ale já vám pak poreferuju :-))).

Tak a je to tady! Dnes 22.11.2007 jsem oslavil své 1. narozeniny.

Panička na mě byla dnes děsně hodná, jen to pokazila, protože mě zase obtěžovala s focením :-((. Nemám to vůbec rád, už jsme jim ukousl i spoušť na foťáku, aby mě s tím neobtěžovali, ale oni se nedali :-/. Panička to trochu pospravila izolepou a obtěžuje pořád, ach jo. :-((. Pořád říkala, že musí poslat foťák na opravu a pořád nic. Budu muset vymyslet jak ho celý zlikvidovat, aby byl definitivní pokoj od toho příšernýho blejskání, které mě děsně znervozňuje.

Jinak to bylo fajn, dostal jsme plnou misku pamlsků, které mám moc rááád. Taky jsem dosta novou hračku :-)). Trochu jsem ji testoval, je na ní zvonek, a já se k němu nemůžu moc dostat a to mě pěkně znervozňuje. Panička říkala, že to je dobře, ale mě to pěkně štve :-/.

 

22.11.07 22:57
h.janatova
online:

online:
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one